امتیازات

     

 

کارت عضویت BEYTTÜRK چیست؟

 

 

 

با کارت عضویت Beyttürk، می توانید ملکی را از پروژه های ما با قیمت های مقرون به صرفه خریداری کنید و از فروش هر ملکی که با مرجع شما انجام می شود،

کمیسیون دریافت کنید.

 

 

 

 

 

مزایای کارت عضویت BEYTTÜRK

 

دارندگان کارت عضویت Beyttürk از مزیت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات با قیمت های مقرون به صرفه و کسب درآمد از طریق ارجاع مشتری برخوردار هستند.

 

تنها کاری که برای بهره مندی از مزایای کارت عضویت Beyttürk باید انجام دهید این است که فرم موجود در وب سایت ما را پر کرده و به ما بپیوندید.


 

 

 

 

 

کارت طلایی

 

 

دارندگان کارت طلایی از 1% تخفیف مازاد برای املاکی که در پروژه های ما موجود است، برخوردار خواهند بود. در عین حال آنها به ازای هر فروشی که به واسطه آنها انجام شود، 1٪ کمیسیون دریافت می نمایند. دارندگان کارت طلایی این امکان را خواهند داشت که با ارتقای کارت پلاتینیوم، سود خود را افزایش دهند.

 

 

 

 

 

 

 

کارت پلاتینیوم

 

 

تمام مشتریانی که بیش از تعداد معینی از پروژه های Beytturk خریداری کرده اند، کارت های پلاتینیوم دارند. آنها از پروژه های در حال انجام و جدید ما، 2 % تخفیف اضافی برای هر ملک خواهند داشت، همچنین برای هر فروش به عنوان ارجاع دهنده، 3 %  کمیسیون دریافت می کنند.

 

 

 

 

 

 

 

برای خرید و فروش دست دوم و اجاره ملکی که خریداری کرده اید می توانید از خدمات پس از فروش ما استفاده کنید. 

 

 

 

 

 

 

 

 

شما می توانید ملکی را که از یکی از پروژه های ما خریداری کرده اید با ملک دیگری از هر کدام از پروژه های ما در هر زمانی که بخواهید بدون از دست دادن ارزش آن مبادله نمایید.

علاوه بر این، اگر ملک یا زمینی دارید، می توانید بر اساس ارزیابی تعیین شده توسط کارشناسان فروش، آن را با ملکی از پروژه های ما مبادله کنید.